Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Стільниці з натурального каменю

Стільниця — важливий елемент інтер'єру на кухні, у ванній кімнаті як і в квартирі або приватному будинку, так і в готелях або бізнес-центрах. Така стільниця дуже практична, стійка до вологи та високих температур, а також витримує велике навантаження, крім цього вона має привабливий вигляд і гармонійно вписуватися в загальний дизайн.

Використання натурального каменю — це найбільш правильне та доцільне рішення. Стільниці з натурального каменю — це міцність виробу, його чистота та екологічність, ударо-, водо - і термостійкість. Такі стільниці зручні в застосуванні та не вимагають використання спеціальних засобів.

Виберіть цікавий для Вас розділ

Найбільш популярні сьогодні стільниця з мармуру та граніту.

Мармурова стільниця — приваблива та практична річ, яка встановлюється в кухнях, у ванних кімнатах квартир, приватних будинках, офісних центрах, готелях, а також в ресторанах. Агресивні середовища та жир матеріалу не шкодять, тому що структура каменю захищає стільницю від їх впливу. Плями, які можуть з'являтися на стільницях легко видаляються спеціальним засобом по догляду за мармуром. У нашій компанії налагоджено виробництво мармурових стільниць з порід різних кольорів та відтінків.

Стільниці з граніту рекомендуються влаштовувати на кухнях, у ванних кімнатах, в тих приміщеннях, де великий рівень вологості. У відкритій місцевості — барбекю, найчастіше використовується саме гранітна стільниця. Ці стільниці практично не вимагають спеціального догляду, вони стійкі до впливу хімічних речовин, масел, кислот. На стільниці з граніту плям від продуктів не залишається.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам прорахувати розміри стільниці та підібрати камінь бажаного відтінку та текстури.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі