Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Стільниці для ванної кімнати

Зручна та практична стільниця з натурального каменю у ванну кімнату це не просто необхідний предмет інтер'єру, але і незвичайна прикраса для даного приміщення.

Перегляньте наші виконані роботи стільниць для ванних кімнат

Стільниці з каменю на замовлення за авторським проектом

Варіанти оформленння стільниці:

  • вид каменю
  • колір
  • палітра відтінків
  • текстура
  • узор
  • інші критерії.

Натуральний камінь для стільниці в ванну кімнату (онікс, травертин)

Такі стільниці найчастіше виготовляють з порід, які стійкі до вологи — мармуру та граніту. Мармурові та гранітні стільниці не гігроскопічні, за рахунок чого у них геть відсутні пори. Відсутність пор каменю гарантує чистоту та приємний зовнішній вигляд виробу протягом довгих років. Ще однією особливістю стільниць з натурального каменю є його натуральне природне походження, а в давні часи мармур взагалі вважався антисептиком — плити мармуру використовувалися в басейнах для лікувального купання. Але, мабуть, основною особливістю натуральних порід є їх декоративні властивості: різноманітна палітра кольорів, неповторний та оригінальний малюнок, і звичайно ж безліч відтінків. Крім цього, стільниці з натурального каменю не потребують особливого догляду, вони екологічні та корисні для здоров'я людини.

Якщо Ви бажаєте зробити вашу ванну кімнату світлою, затишною та комфортною, стільниця з натурального каменю — це самий правильний варіант, а наші спеціалісти втілять в реальність всі ваші побажання.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі