Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Сходи для будинку

Представницький елемент інтер'єру у вашому будинку — сходи з натурального каменю — це шикарне доповнення комфорту та затишку.

Для виготовлення ступенів, які зводяться всередині будинку використовують такі породи: мармур, травертин, онікс та інші види каменю.

Перегляньте виготовлені нами сходи для будинку

Мармурові сходи дуже міцні, мають велику різноманітність кольорів, відтінків та різноманітних візерунків, що і дозволяє втілювати в життя всі дизайнерські ідеї та побажання клієнтів. Такі сходи з мармуру зроблять Ваш будинок затишним, комфортним та душевним.

Сходи з травертину — це ідеальний варіант для тих, хто бажає прикрасити свій будинок розкішшю та чистотою натурального каменю за доступний бюджет. Але така ціна не впливає на міцність та якість основного матеріалу, такі ступені по міцності не поступаються мармуровим, а у вашому домі вони будуть стояти десятиліттями в первісному вигляді.

Витончені сходи з оніксу зроблять інтер'єр вашого будинку світлим та затишним, а самі сходи будуть здаватися об'ємними, за рахунок унікальної світлопропускної особливості оніксу. Ця порода відмінно поєднується з іншими матеріалами. Приміром, безпрограшний варіант сходів з оніксу та з поручнями прикрашеними куванням, а ось ще один варіант — дерев'яні сходи з поручнями з оніксу.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі