Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Сходи з натурального каменю

Один з головних архітектурних елементів у будинку — сходи. Сходи — це не просто функціональний елемент, який вертикально пов'язує простір, а й важливий елемент інтер'єру. По-перше, від того як розміщені ступені залежить загальне планування будинку; по-друге, від того, де розташовані сходи може відштовхуватися зонування певних приміщень в будинку; і, по-третє, сходи в будинку можуть бути окремим архітектурним витвором мистецтва.

Виберіть розділ залежно від виду ступенів

Сходи для будинку
Сходи для будинку

Представницький елемент інтер'єру у вашому будинку — сходи з натурального каменю — це шикарне доповнення комфорту та затишку.

Детальніше...
Фасадні сходи
Фасадні сходи

Сходи — це перше, що бачать гості підходячи до вашого дому. По праву вважаються розкішними сходи з натурального каменю, такі сходи зроблять Ваше ганок оригінальним та прослужать довгі роки.

Детальніше...

Процес виготовлення сходів з натурального каменю складається з декількох етапів. На першому етапі створюється каркас майбутніх сходів з арматури або бетону, на який в подальшому будуть укладатися її елементи. Далі ріжеться й полірується камінь, проводиться фасонна обробка торця. Потім на щаблі наноситься спеціальний клей, який має наступні властивості:

  • Швидко схоплюється, що виключає можливість проникнення клею в структуру каменю.
  • Має білий колір, що виключає можливість просвічування клею через структуру каменю.

І в самому кінці, коли сходи вже споруджені, їх обробляють спеціальними матеріалами, які забезпечують тривалий термін служби та прекрасний вигляд сходів.

Час «служби» сходів в будинку багато в чому залежить від матеріалу, який використовується для їх побудови. Натуральний камінь — це матеріал, завдяки якому Ви можете бути впевнені, що сходи прослужать Вам тривалий час. Поверхня сходів не буде слизькою, це забезпечує сучасна техніка обробки каменю. До того ж сходи з натурального каменю стійкі до води, вогню, перепадів температур, і, плюс до всього, неймовірно красиві.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі