Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Ресепшн, барні стійки

Барна стійка або ресепшн — це візитна картка будь-якого приміщення: кухні, бару, кафе, готелю, ресторану або офісу. Від того як вони виглядають залежить, яким буде перше враження ваших гостей, відвідувачів або клієнтів. Безпрограшним варіантом вважаються барні та стійки-ресепшн з натурального каменю.

Перегляньте виготовлені нами барні стійки та ресепшн

Стільниці-стійки з каменю на замовлення за авторським проектом

Варіанти оформленння барної стійки (ресепшн):

  • вид каменю
  • колір
  • палітра відтінків
  • текстура
  • узор
  • інші критерії.

Натуральний камінь барної стійки або ресепшн (онікс, травертин)

Красива та стильна барна стійка з натурального каменю стане особливою прикрасою вашої кухні, бару, ресторану. За такою барною стійкою хочеться провести більше часу в колі сім'ї, друзів, колег.

Натуральний камінь також використовується для створення стильних, оригінальних, розкішних та ексклюзивних ресепшн для офісів, бізнес-центрів та інших бізнес приміщень. Адже відвідувач як тільки входить до Вас отримує перше враження про ваш бізнес, а шикарна статусна стійка за якою його привітно зустрічають зіграє велику роль і відразу ж викличе симпатію клієнта до Вас.

Але унікальні декоративні властивості барних стійок ресепшн — це тільки одна особливість натурального каменю. Не варто забувати і про міцність, екологічність, пожежо - і водостійкість барних стійок (ресепшн) з натурального каменю, а прослужить цей кам'яний шедевр Вам багато десятиліть.

Звертайтеся до нас. Наші фахівці створять для Вас розкішну і оригінальну барну стійку або стійку-ресепшн з мармуру, граніту, оніксу, травертину та з будь-який інших пород натурального каменю.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі