Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Про компанію

Компанія «Мармуровий Світ» працює на українському ринку з 2005 року. За цей час ми встигли показати себе як надійний партнер, виробник та постачальник природного каменю.

Постійна наявність значних обсягів матеріалу вітчизняного та іноземного походження на складі свідчить про стабільності нашого розвитку, а якісне виконання робіт сформували широке коло постійних клієнтів.

З року в рік ми вдосконалюємо власну виробничу базу, щоб найкращим чином відповідати вимогам сучасного клієнта. Серед десятка країн, з яких «Мармуровий Світ» імпортує мармур і граніт, пріоритетне місце належить Іспанії: такі види мармуру як Emperador Dark, Crema Marfil і Crema Valencia вже завоювали неабияку прихильність українських цінувателів природного каменю.

Особливе місце в роботі компанії займає обробка українського граніту основних родовищ. Сучасне обладнання дозволяє виконувати замовлення в найкоротші терміни.

Основними принципами діяльності компанії «Мармуровий Світ» є розширення асортименту продукції, збільшення кількості матеріалу на складі та інтенсифікація виробництва, яка досягається за рахунок впровадження сучасних технологій.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі