Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Підвіконня

Використання підвіконь з натурального каменю стало настільки популярне, що їх роль у загальній картині інтер'єру значно збільшилася. Такі підвіконня підкреслюють індивідуальність, загальну тематику стилю та дизайну приміщення.

Натуральний камінь надає підвіконням благородний вигляд та особливу вишуканість.

Перегляньте наші роботи підвіконь

Для виготовлення підвіконь використовують такі породи натурального каменю: мармур, граніт, онікс або травертин. Як гармонійна частина інтер'єру всередині будинку використовуються мармурові підвіконня, а також підвіконня з травертину та оніксу.

Мармурові підвіконня дуже поширені при обробці інтер'єрів. Підвіконня мають високу міцність та гігроскопічність. Установка підвіконь з мармуру досить-таки проста — вони досить просто монтуються на місце колишніх, дерев'яних, без особливих зусиль. Виглядають вони дуже красиво, їх ще можна прикрасити квітами. На мармурові підвіконня ціна уточнюється менеджером.

Гранітне підвіконня використовують як зовні так і всередині будинку. Підвіконня з граніту зарекомендували себе як еталон та зразок високої міцності, довговічності та практичності. Такий предмет інтер'єру обов'язково підкреслить індивідуальність та стиль кімнати. Підвіконня з граніту зробить будь-яке приміщення презентабельним та солідним.

Підвіконня з оніксу — це вишукана прикраса сучасного приміщення. Такі підвіконня естетичні, довговічні, практичні і дуже міцні. Вони стійкі до механічних пошкоджень, дії високих температур та вологи, а також дуже прості у догляді.

Надзвичайно красиві, практичні і надійні — підвіконня з травертину. Такі підвіконня використовуються всередині будинку і є невід'ємною частиною інтер'єру приміщення. До того ж вони міцні, а термін їх служби досить-таки великий, ще вони стійкі до змін температури.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі