Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Обробка натурального каменю «антік»

Обробка натурального каменю в «старинному» стилі, так званий «антік» — це сучасний популярний спосіб обробки натуральних порід, який надає поверхні такого виду, ніби-то вона була зроблена 100 і більше років тому назад.

Способи «зістарювання» каменів

Компанія «Мармуровий Світ» використовує два способи обробки «під античність»: хімічний та механічний. Перший спосіб застосовується до каменів, які містять кальцій і мають прожилки: мармуру та травертину, на поверхню каменю наноситься спеціальний засіб з суміші кислот на певний час, після чого поверхня очищається мильним розчином для повної нейтралізації залишків кислоти. У результаті нанесення такої суміші відбувається реакція з органічними складовими натуральної породи — кислота починає нерівномірно роз'їдати камінь і його поверхня «зістарюється», у результаті виходить так званий «античний мармур». Другий спосіб обробки «під античність» передбачає використання спеціального інструментарію — щітки з волокном із капрону, що містить абразивний матеріал корунду або алмазне зерно.

Процес «старіння» каменю

Ефект «антік» досягається за рахунок наявності в структурі каменю м'яких включень, які поглиблюються за рахунок впливу на них. Після того, як ефект був досягнутий, поверхня покривається спеціальними розчинами, що захищають її від попадання вологи, збільшують рівень міцності, а з естетичної точки зору, роблять більш привабливою.

Обробка каменю «антік» передбачає:

  • Вирівнювання поверхні каменю
  • Шліфування каменю
  • Антік
  • Імпрегнацію — змащування захисними засобами.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі