Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Облицювання кімнат та предметів інтер'єру

Це не просто красиво — це чарівно, природно, натурально, екологічно та надійно. Найчастіше, для даного виду облицювання використовують мармур, онікс, граніт, травертин та інші види натурального каменю.

  • Облицювання мармуром стін та виробів дуже популярно, це вам скаже будь-який дизайнер. Мармурові стіни красиво виглядають у ванній кімнаті, і така мармурова ванна буде дуже вишуканою і підкреслить особливий смак і статус господаря. А мармурове покриття прикрасить будь-яку кімнату у вашому будинку: у спальні буде красиво виглядати велике мармурове підвіконня, у ванній елегантна стільниця з мармуру, а кухня чудово буде виглядати з мармуровою стільницею і барною стійкою з мармуру плавно переходить в рельєфне мармурове підвіконня.
  • Укладання мармурової плитки — дуже популярний вид облицювання, так як плитка набагато менше мармурової плити, а в інтер'єрі вона виглядає естетично і фешенебельно, наприклад, мармурова кухня.
  • Облицювання стін гранітом — це кращий варіант для кухні та ванної, так як граніт є твердим і міцним каменем стійким до вологи та забруднень.
  • Облицювання стін травертином, одним з найтепліших каменів. До того ж, травертин має приємний ніжний відтінок, що робить атмосферу приміщення комфортною і затишною. Стіни з травертину роблять найчастіше у вітальні та спальні.
  • Стіни з оніксу — це захват кожного гостя вашого будинку. Онікс красиво виглядає у великій кімнаті з каміном, що робить її теплою і розкішною.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі