Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Облицювання каменем

Облицювання натуральним каменем — це класика, яка ніколи не вийде з моди, а натуральні породи, якими облицьовуються стіни, елементи та деталі інтер'єру, фасади будівель є екологічно чистими матеріалами, які корисні для здоров'я людини. Облицювання стін в будинку і фасадів у дворі здійснюється мармуром, гранітом, оніксом або травертином. Для обробки використовуються виключно якісні матеріали та професійне обладнання.

Варіанти облицювання

Плитка з натурального каменю грає в цій справі важливу роль, так як від якості плитки, а саме її цілісності, товщини і міцності залежить довголіття та привабливий зовнішній вигляд оздоблювальної роботи. Укладання мармурової плитки більш застосовується для інтер'єру будинка, а укладка граніту — для фасадів.

Наші досвідчені фахівці зроблять свою роботу на високому рівні і підберуть всі елементи обробки з максимальною точністю фактури і кольору так, що ваша спальня, ванна кімната, коридор, будинок і будь-яке інше приміщення буде гармонійно виглядати та захоплювати вас і ваших гостей. А якщо ви бажаєте зробити облицювання каменем своїми руками — пропонуємо вам купити мармурову плитку в нашому магазині.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі