Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Колекція мармуру

Натуральний камінь мармур — це камінь з кристалічною структурою, який виник у ході перекристалізації вапняку або доломіту.

Родовищ мармуру в світі багато. Це Італія (дуже популярний для облицювання ванн та кухонь італійський мармур), Іспанія, Португалія, (Волокас найпопулярніший мармур) Туреччина, Греція та інші.

Малюнок на мармурі визначається не тільки самою будовою каменю, але і напрямком розпилу. Найкраще малюнок та колір мармуру стають видні після остаточної обробки матеріалу.

Види мармуру

Існує три групи кольорів цієї породи: біла, сіра та кольорова. В основі поділу покладені характеристики кольорів та декоративні властивості мармуру. Породи мармуру білої групи найчастіше мають однорідну дрібнозернисту структуру, в яку, практично, не входять будь-які домішки. Найпопулярніший з цієї групи — бежевий мармур. Мармур з даної категорії застосовується для виготовлення скульптур, виробів та для внутрішньої обробки, так як породи білого кольору досить вибагливі до впливу зовнішніх умов.

Група сірого мармуру часто має однорідне забарвлення, а розподіл кольору — шаруватий. Малюнок та візерунки на таких породах подібні до хмар. Мармур даної групи легко піддається поліровці та іншим видам обробки. Такий мармур можна використовувати як для внутрішнього оформлення, так і для облаштування фасадної частини будинку.

Група кольорового мармуру має у своїй структурі велику частину певних домішок, що і впливає на забарвлення каменя. Палітра кольорів даної групи досить різноманітна: від світлих — бежевий мармур, жовтий, рожевий, до темних — зеленого та чорного. Рідкісними та надзвичайно красивими вважаються синьо-блакитні тони мармуру.

Процес вилучення мармурових блоків з надр здійснюється за допомогою ударно-вибухової техніки — цей спосіб використовувався раніше, зараз же популярні — метод повітряної подушки або поблажливий сучасний методом з використанням камнеріза. Це машини з алмазними, дисковими або ланцюговими пилками.

Переваги мармору

В будові мармуру геть відсутня цементуюча речовина, її функцію ефективно виконують з'єднані між собою окремі зерна кальциту. Чим щільніше зерна розміщені в структурі мармуру, тим камінь міцніше і тим самим дорожче. Не дарма, сама міцна порода — дрібнозернистий мармур. Також в структуру мармуру входять додаткові природні елементи, такі як: кварц, пірит, хлорит, гематит та інші. Від кількості певного елемента у структурі породи залежить характеристика мармуру: забарвлення та текстура, а також такі якості, як твердість і міцність.

Натуральний мармур легко піддається обробці — поліруванню, шліфуванню, кристалізації, зістарюванню («античний мармур». Вироби з мармуру досить міцні (мармурова стільниця слугує до 30 років) та стійкі до впливу вологи, тому він широко використовується в підлогових (мармурова підлога) та настінних покриттях. Вироби з мармуру стійкі до забруднень та здатні довгий час зберігати свій первісний вигляд, до того ж у них не накопичується електростатичний заряд, наприклад, каміни з мармуру. Це надає виробам хороші гігієнічні якості. Мармур в інтер'єрі користується великою популярністю серед наших клієнтів, а особливо мармурова розетка.

Роботи по мармуру в компанії «Мармуровий світ» включають:

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі