Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Колекція граніту

Натуральний камінь граніт — це масивна кристалічна вулканічна порода із зернистою структурою каменю. Існує дві версії походження цієї породи. Перша — гранітні блоки утворилися в процесі охолодження магматичного розплаву на великій глибині. Друга — граніт натуральний виник як наслідок метаморфізму.

Колір каменю залежить від польових шпатів (плагіоклазу та ортоклазу), які в тій чи іншій мірі присутні в його структурі. Найбільш поширений сірий граніт з різноманітними відтінками: рожевим, оранжевим, червоним, блакитним, рідко зеленим. А самим унікальним вважається білий граніт.

В залежності від ареалу, місця зародження, гранітів виділяють такі камені:

Колір граніту

Вид граніту

Темний колір граніту забезпечують такі складові як: рогова обманка, біоніт та інші. Ось, приміром, янцевський граніт має темне забарвлення з фіолетовим фрагментами, дуже стильний має вигляд індійський чорний граніт.

Такий складовий елемент граніту як кварц, на колір його не впливає, найчастіше він безбарвний. Але, можна зустріти граніти з чорним кварцом, їх ще називають чорно-кварцовими, приміром, лілово-рожеве забарвлення аметистового граніту родом зі Швеції. Породи з блакитним кварцом дуже рідкісні. Самими незвичайними є дрібнозернисті види граніту світло-сірого кольору з блакитним відтінком та сірий граніт. В цю групу також входять червоний граніт та зелено-блакитні граніти.

Однією з найважливіших характеристик гранітної породи є щільність граніту (вага граніта набагато перевищує сляби іншого каміння), яку забезпечує наявність кварцу в структурі, чим різання граніту ускладнюється в два рази. Граніту по праву присвоєно звання самого міцного каменю. Такі властивості граніту як: хороші експлуатаційні показники, а також стійкість до різких перепадів температур, дозволяють використовувати граніт як всередені (гранітні вироби), так і зовні будинку.

Гранітні плити діляться на три великі групи, залежно від розмірів зерен у структурі каменю. Це дрібно-, середньо - та великозернисті граніти. Дрібнозернистий граніт має зерна розміром до 2 мм, відповідно він має високі показники міцності, водо- та ударостійкості. Граніти, які входять у цю групу по праву вважаються самими якісними та дорогими, такий камінь йще має назву «еліт граніт». Середньозернисті граніти мають товщину зерен від 2 до 5 мм, а великозернисті — понад 5 мм. Чим більше розмір зерен, тим менше міцність даної породи, та все ж граніти всіх трьох груп можуть використовуватися для створення неповторної атмосфери як в будинку, так і поза домом.

Гранітна плита, як будівельний матеріал, який добре піддається обробці (шліфовка та поліровка граніту, а також термообробка граніту), і, може, саме тому його часто використовують для облицювання вологих приміщень. Купити граніт для облицювання Ви можете на нашому складі. Також неймовірно красиво і чарівно виглядають такі роботи по граніту: вироби з граніту, наприклад стільниці з граніту, гранітні кухойні мийки в кухні або ванній кімнаті, підвіконня у спальні, камін з граніта у вітальні або гранітні сходи в центрі передпокоїв. Гранітна стільниця по праву вважається найпрочнішою. Граніт в інтер'єрі виглядає дуже органічно.

Для вуличного фасаду відмінно підійдуть столи з граніту, а будинок прикрасить гранітне підвіконня.

Виготовлення виробів з граніту — це те чим ми пишаємося, а все тому, що наші майстри по граніту знають свою справу і мають за плечима не один десяток років досвіду.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі