Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Наші колекції натурального каменю

Натуральний камінь (мармур, граніт, онікс і інші) по праву вважається одним з кращих оздоблювальних матеріалів для створення затишного, комфортного та наповненого природою і чистотою будинку.

Оберіть камінь, що Вас зацікавив

Картини, які багато століть тому намалювала природа, не залишать байдужим нікого. Різноманітність фактур каменю заворожує погляд, а велика кількість відтінків, кольорів, малюнків та забарвлень робить кожен камінь по-своєму особливим і оригінальним.

Натуральний камінь на протязі багатьох років не виходить з інтер'єрної моди. Цей дивовижний матеріал дає можливість дизайнерам та архітекторам втілювати в реальність найрізноманітніші ідеї при оформленні інтер'єрів: від «по-королівськи» вишуканих до «по-домашньому» затишних; від піднесено-благородних до сучасних «техно».

Натуральний камінь в інтер'єрі — це ознака гарного смаку, добротності та аристократизму, наприклад, каміни з натурального каменю свідчили про статус господаря будинку, гостей завжди приймали у великому залі, де був камін.

Переваги натурального каменю

  • Довговічність
  • Міцність
  • Зносостійкість
  • Стійкість до різких перепадів температур
  • Надзвичайна естетична привабливість

Будь-які вироби з природного каменю або інтер'єр в оформленні з натурального каменю будуть особливою родзинкою вашого будинку, наприклад, підлога з натурального каменю, стільниці, каміни, підвіконня та багато інших елементів інтер'єру.

У нашому каталозі Ви можете підібрати натуральний камінь будь-якої породи (мармур, онікс, травертин, граніт натуральний) бажаної колірної палітри, а наші фахівці з великим задоволенням дадуть відповіді на всі Ваші запитання та допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Пропонуємо Вам відвідати наш магазин слябів, де представлена плитка з натурального каменю за видами: мармур-граніт-онікс-травертин, а також по ареалу та палітрам.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі