Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Каміни з натурального каменю

Каміни з натурального каменю — це не тільки стильне та оригінальне оформлення кімнати, але ще і тепла та затишна атмосфера, яка заспокоює та розслабляє, а також зігріває в зимові та холодні вечори.

Перегляньте наші роботи камінів

Каміни можуть виготовлятися як повністю з каменю, так і частково — виключно облицювання каміна каменем. Більш популярний другий спосіб, це пов'язано з появою нових матеріалів, які відмінно взаємодіють та поєднуються з натуральним каменем. Натуральний камінь в облицюванні камінів зарекомендував себе як міцний та довговічний матеріал, а зовнішній вигляд камінів з натуральних порід надзвичайно чарівний. Такий камін буде викликати захоплення гостей вашого будинку та свідчити про вашу престижність і стабільність.

Наша компанія здійснює виробництво та встановлення камінів таких видів: пристінного, кутового, вбудованого та острівного камінів з натурального каменю. Для оброблення каміну ідеально підійдуть мармур, граніт, онікс, травертин та інші породи.

Каміни з мармуру

Вважається, що якщо камін з мармуру, то це є ознакою шику та розкоші. Мармур, як оздоблювальний камінь (мармурові портали для камінів), відмінний варіант для облицювання камінів. Мраморні каміни дуже міцні, стійкі до великих температур, виглядають дуже солідно, респектабельно та красиво.

Благородний камін з граніту — це не тільки опалювальна конструкція, але і ефектна родзинка інтер'єру. Крім того, каміни з граніту мають досить такі високі експлуатаціонні властивості, вони стійкі до вологи та простоять у вашому будинку десятиліттями. А широка палітра кольорів породи задовольнить бажання будь-кого.

Камін з оніксу — це аристократичний вибір, особливістю якого є світлопропускна здатність онікса, дана порода пропускає світло по структурі каменю на цілих 5 сантиметрів. Камін з онікса — це не просто прикраса кімнати, а її оригінальне та нестандартне доповнення, так як він візуально розширює простір.

Презентабельні каміни з травертину для вашого будинку — це фантастичний шедевр інтер'єру, який, до того ж, ще й обігріває приміщення. Каміни з цієї породи дуже надійні, незвичайно красиві та дуже прості у догляді.

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам реалізувати Ваш проект або наші дизайнери створять для Вас надзвичайно красивий архітектурний шедевр.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі