Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Мойки из натурального камня

Натуральний камінь користується великою популярністю в області виготовлення раковин для кухонь, ванних та різноманітних санвузлів в різних закладах. Такі умивальники мають цілий ряд переваг: вони виглядають дорого і стильно, довговічні, екологічні, міцні і відмінно переносять вплив вологи і перепади температур.

Найпопулярнішими породами каменю для виготовлення раковин є граніт і мармур. Рідше використовують онікс і травертин.

Граніт вважається одним з найміцніших видів каменів. Гранітні раковини не бояться високих температур, різних кислот і лугів, на них не утворюються подряпини. Крім того, ціна на гранітні кухонні мийки цілком доступна.

Мармур дуже красиво виглядає в інтер'єрі ванн і кухонь. Мармурові раковини виглядають дорого, мають унікальні природні відтінки і здатні витримувати великі фізичні навантаження. Такий умивальник впишеться практично в будь-який інтер'єр.

Онікс — камінь з оригінальним природним кольором. Зустрічаються самі різні його відтінки: від світло-жовтого до темно-коричневого. Крім того, раковини з оніксу дуже міцні і вологостійкі.

Травертин має оригінальну пористу структуру, добре піддається обробці, тому з нього можна зробити раковину будь-якої форми.

Раковини можуть вирізатися, як із цільного шматка каменю, так і робитися шляхом з'єднання декількох кам'яних плит.Виділяють кілька стилів монтажу раковин з натурального каменю. Найпопулярнішими є: раковини з п'єдесталами, консольні, накладні та вбудовувані раковини.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі