Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Інші породи

Натуральний камінь — це екологічно чистий продукт, створений природою, до складу якого входять з'єднання мінералів. Основна характеристика — унікальність — двох однакових каменів в природі не існує, фактура, колір, форма, і навіть їх основний склад завжди різні.

Природний камінь має ряд переваг. Це здатність проводити та зберігати тепло, відсутність необхідності проведення додаткових процедур з каменем перед його використанням. До того ж перевагами натурального каменю є вогнестійкість, довговічність, декоративна різноманітність варіантів, збереження природної патини на протязі багатьох років, ну і звичайно ж, його ціна. Якщо порівняти кількість років його служби, то стає очевидним, що натуральний камінь в інтер'єрі виглядає неймовірно шикарно, а виготовлення виробів з натурального каменю ще здавна було популярним заняттям.

Незвичайний камінь — онікс, він утворюється під впливом відкладень карбонатних мінералів з гарячих мінеральних джерел. Дана порода характеризується високим ступенем міцності та при цьому, онікс здатний пропускати світло на глибину до 60 мм своєї структури, що і є його головною відмінною рисою.

Колірна палітра оніксу формується за рахунок домішок, які входять до складу каменю. Онікс можна зустріти як і світлих кольорів: молочно-білого, золотисто-жовтого, світло-зеленого або ніжно-блакитного, так і темних: помаранчевого, червоного, сірого, синього та чорного кольорів. Одним із самих заворожливих вважається онікс з хвилястою різнобарвною текстурою, його йще називають мармуровий онікс

Переваг у онікса багато, серед яких і його унікальні декоративні властивості, що дозволяє дизайнерам створювати неймовірні шедеври; декорувати інтер'єри, інкрустувати каміни та стіни, створювати чудові світлові панно.

Ще один, не менш популярний камінь — травертин — це співвідношення вапняку та мармуру. Травертин утворився в наслідок тривалого (тисячоліття) перебування вапняку під тиском, а мармур, у свою чергу, від впливу тиску на травертин. Палітра кольорів даної породи варіюється в білому, жовтому, більш темному і коричневому кольорах. Існують також породи червоного кольору, в їх складі присутній відповідний пігмент.

Травертин — пористий камінь. Для обробки його поверхні використовують полірування, шліфування таі зістарювання (антик). Травертин використовують у будівництві, оздобленні фасадів та внутрішніх приміщень.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі