Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Догляд за натуральним каменем

Вироби з натурального каменю дуже міцні та довговічні і не особливо вибагливі до догляду. Але для того щоб кам'яна поверхня завжди виглядала ідеальною і не руйнувалася з часом, потрібно її правильно чистити і мити.

Для очищення поверхонь з натурального каменю, як в інтер'єрі, так і для фасадів, використовують спеціальні засоби. Мити кам'яне облицювання рекомендують спеціальною рідиною з нейтральним PH. Такі засоби не містять кислот і лугів, які можуть зруйнувати структуру каменю, залишити плями і розводи. Спеціальні рідини-детергенти не тільки добре очищають поверхню, а й утворюють плівку, яка захищає виріб від вологи, пилу, перепадів температур.

Якщо камінь дуже сильно забруднений, що часто трапляється з фасадами, то тоді нейтральні очищувачі не допоможуть впоратися з прибиранням. У цьому випадку варто використовувати лужні чи кислотні очищувачі. Якщо ваш виріб зроблено з мармуру, то луг не можна застосовувати, так як вона може пошкодити поліроль і залишити сліди.

Просто мити камінь недостатньо, потрібно використовувати ще і захисні засоби у вигляді воску або поліролю. Для фасадів існують ще спеціальні засоби для пожвавлення кольору.

На сьогоднішній день виробники випускають дуже багато засобів для очищення та захисту виробів з натурального каменю. До них відносяться різні мастики, шпаклівки, поліролі, спреї. З їх допомогою можна не тільки захистити камінь, а і закрити різні тріщини. В основному, якщо камінь міцної породи і всі монтажні роботи виконані якісно, то достатньо просто протирати поверхню кілька разів в тиждень сухою ганчіркою, і мити агресивними засобами.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі