Компанія «Мармуровий Світ»
(093) 306-05-19(063) 631-31-49(068) 128-08-08

Мраморные кухни, кухни из гранита, травертина

Камінь здавна вважається одним з найблагородніших, міцних і красивих матеріалів для оформлення інтер'єрів.

Натуральний камінь володіє волого- і термостійкими властивостями, на ньому практично не залишається плям, відколів і розводів. Саме тому цей матеріал часто використовують для оформлення кухонь та кімнат для обіду. Найбільш популярним натуральним камінням в кухонних інтер'єрах вважаються мармур, онікс, граніт і травертин.

Для дизайну кухонь використовують граніт. Він найбільш прийнятний за ціною, проста в обробці і невибагливий у догляді. На ньому не залишається плям, розлучень, відколів і подряпин. Граніт вважається одним з найміцніших матеріалів. З нього часто виготовляють кухонні стільниці, а також дуже популярні гранітні кухонні мийки.

Також популярним каменем для кухонних інтер'єрів є мармур. Він простий в обробці, має безліч варіантів відтінків, з його допомогою можна створити неповторний дизайн, наприклад, класична мармурова кухня.

З допомогою натуральних каменів у поєднанні з деревом можна створити кухню в стилі кантрі. Також камінь застосовують як оздоблення для кухонь в класичному, античному, еко стилі.

Сподобалося? Поділіться сторінкою в улюбленій соціальній мережі